The Mill Resort & Suites

Destinácia: Aruba (Holandsko), Palm Beach
Kód zájazdu: 1144171
Cena od: 2 889 €
Príplatky od: 399 €
Pobytové zájazdy
Exotika

Výber termínu

01.09.2022 9 dní First Minute 2 889 € +399 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program

1: PRAHA (VIEDEŇ) - ORANJESTAD
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do hlavného mesta ostrova Oranjestad, ktoré si zachováva atmosféru koloniálneho mestečka v holandskom štýle. Individuálny odchod do hotela, ubytovanie. Voľno.

2 - 7: POBYT NA ARUBE
Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie či športové aktivity. Miestne cestovné kancelárie ponúkajú širokú ponuku fakultatívnych výletov po ostrove. Odporúčame prechádzku okolo ostrova - v severnej časti ostrova preskúmate prírodný most, ktorý vytvorili neustále príbojové vlny. Navštívite kostol svätej Anny s majstrovským ručne vyrezávaným oltárom, zrúcaniny veterného mlyna či nezvyčajné skalné útvary Casibari . Pri pobyte na Arube určite využite dvojhodinovú podmorskú plavbu ponorkou Atlantis alebo plavbu loďou s preskleným dnom. Pozorovanie pestrého podmorského sveta Vás uchváti a je aj podmorským rajom pre potápačov, či už s prístrojom alebo len so šnorchlom. Môžete využiť ponuky poldenných alebo celodenných výletov džípom do divokej prírody, či veľmi obľúbených výletov na koňoch. Večer možnosť bohatého nočného života priamo v hoteli alebo v Oranjestad, hlavnom meste ostrova s nespočetnými reštauráciami, barmi a obchodíkmi. Pre odvážlivcov a vášnivých hráčov možnosť návštevy miestnych kasín.

8: ORANJESTAD - PRAHA (VIEDEŇ)
Raňajky. Voľno. Transfer na letisko a odlet späť do Prahy (Viedne).

9: PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE)
Prílet do Prahy (Viedne).

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň - Oranjestad - Viedeň (s prestupmi)
7x nocľah s raňajkami v hoteli podľa výberu
asistenciu partnerskej cestovnej kancelárie

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy - viď cenník
individuálne transfery letisko - hotel - letisko
fakultatívne výlety
poistenie ECP 5,- EUR/osoba/deň

The Mill Resort & Suites

TV masáž fitness centrum večerný program animačný program tenis internet, WiFi plážový servis piesočnatá pláž chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 50 m

Popis:
príjemný hotelový komplex s 200 izbami sa nachádza uprostred tropickej záhrady, cca 5 km od hlavného mesta Aruby Oranjestad. Je vhodný pre rodinnú dovolenku. V okolí hotela nájdete kasína, reštaurácie, diskotéky, nočné kluby a obchody.

Vybavenie:
súčasťou hotela sú 2 bazény, terasa na opaľovanie, reštaurácia, bar, minimarket, butik, internet (za poplatok). Lehátka pri bazéne k dispozícii zdarma.


Vybavenie izieb:
v hotelovom komplexe nájdete 3 typy izieb: junior suity, štúdiá a izby Royal. Izby je možné rezervovať oddelené alebo prepojené. Všetky izby majú kúpeľňu s WC, sušič vlasov, klimatizáciu, rádio, satelitný TV, telefón, trezor, kuchynský kút s chladničkou a mikrovlnnou rúrou, sendvičovač, kávovar. Junior suity a izby Royal majú balkón alebo terasu. Izby Royal majú navyše jacuzzi.
V junior suite je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby + 1 dieťa alebo 3 dospelé osoby, v štúdiu 2 dospelé osoby + 2 deti, v izbách Royal 2 dospelé osoby (ubytovanie detí v tomto type izby nie je možné).


Stravovanie:
rozšírené kontinentálne raňajky formou bufetu, večere formou menu (za príplatok).   


Pláž:
preslávená pláž Palm Beach s bielym pieskom, oddelená pobrežnou cestou. Lehátka na pláži a plážové uteráky k dispozícii zdarma.

Zábava a šport:
tenis, fitness. Za poplatok: kúpeľné terapie a masáže. Hotel organizuje denné animačné programy pre deti aj pre dospelých, príležitostne zábavné večerné programy.

Kontaktujte nás

Potrebujete poradiť s výberom dovolenky, alebo chcete dostávat pravidelné ponuky na Váš email? Kontaktujte nás!

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,75 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,53 HRK
Turecká lira  EUR 17,46 TRY
Americký dolar  EUR 1,04 USD

Zobraziť všetky »