Royalton Grenada Resort & Spa

Destinácia: Grenada, Saint George´s, Calliste
Kód zájazdu: 1201884
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Exotika

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Let s prestupom, prílet na letisko Point Salinas, uvítanie na letisku zástupcom partnerskej cestovnej kancelárie, transfer do hotela podľa výberu.

2 - 7: GRENADA
Pobyt na ostrove. Kúpanie, opaľovanie, vodné športy, množstvo výletov zameraných na poznávanie prírodných krás ostrova s veľkým množstvom vodopádov, ekologických chodníkov, pláží. K nezabudnuteľným patria aj výlety na okolité pridružené ostrovčeky s plážami provokujúcimi k leňošeniu a vyvádzaniu v teplom, priezračnom karibskom mori.

8: ODLET DO VIEDNE
Voľno na kúpanie a opaľovanie, popoludní transfer na letisko a odlet späť do Viedne.

9: PRÍLET DO VIEDNE
Prílet do Viedne.

Poznámka: zájazd je možné predĺžiť o pobyt na ďalších karibských ostrovoch. Cenu oznámime na vyžiadanie.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

„COVID poistenie”, ku všetkým zájazdom CK.

Zaplaťte si „COVID poistenie” a budete krytí v prípade ochorenia na COVID-19. Toto poistenie kryje liečebné náklady vo všetkých krajinách (t.j. aj v tzv. červených krajinách) až do výšky 50.000,- EUR, náklady na ubytovanie v prípade karantény, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady a preplatenie storno poplatkov so spoluúčasťou 20% pre klienta.

Podmienkou je, že klient musí mať objednané aj Komplexné cestovné poistenie ECP, prípadne aj poistenie Storno PLUS.

Poistenie je možné zjednať pre osoby do veku 70 rokov. Pre osoby 70 až 85 rokov je 100% prirážka.

DENNÁ SADZBA

EURÓPA

2,60 EUR

SVET

5,85 EUR

Nárok na preplatenie storno poplatkov vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené komplexné cestovné poistenie ECP a „COVID poistenie”.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň - Grenada - Viedeň s prestupmi
transfer letisko - hotel - letisko
7 x ubytovanie s daným stravovaním
asistenciu miestnej partnerskej CK

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 399,- EUR
fakultatívne výlety
cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
príplatky za možnú kombináciu s ďalšími karibskými ostrovmi

Royalton Grenada Resort & Spa

jóga TV zumba aqua aerobic, gym pilates miniklub masáž wellness, spa fitness centrum večerný program animačný program tenis internet, WiFi vodné športy na pláži piesočnatá pláž chladnička,minibar trezor
Vzdialenosť od letiska: 1 km
Vzdialenosť od pláže: 200 m
Popis:
zažite luxus v jednom z najnovších hotelov siete Royalton Luxury resort - Royalton Grenada Resort & Spa. Situovaný na dvoch plážach v Tamarind Bay s bielym pieskom ponúka svojim hosťom krásne výhľady na oceán a veľkú škálu vodných športov. Royalton Grenada je ideálnou dovolenkovou destináciou pre náročnejších cestovateľov, ktorí hľadajú luxus na pláži. Letisko je vziadlené cca 1 km od hotela.

Vybavenie:
24-hodinová recepcia, Wi-Fi pripojenie, zmenáreň, 4 reštaurácie, 1 kaviareň so zmrzlinárňou, 6 barov (plus 2 pre Diamond Club), detský klub, animácie, wellness centrum, fitness centrum, bazén, terasa.

Vybavenie izieb:
kúpelňa s WC, postele s kvalitnými matracmi, Wi-Fi pripojenie, 24-hodinový concierge service, minibar, satelitná TV, trezor, naparovač, balkón/terasa. Výhľad so záhrady alebo na oceán. V základnej cene izba Luxury room.

Stravovanie:
All inclusive stravovanie v 4 reštauráciách formou bufetu (Gourmet) a A la carte (ostatné reštaurácie) - Gourment Marché (medzinárodná), Grazie (talianska Trattoria), Taj (indická kuchyňa), Ma Masion (francúzska kuchyňa). K dispozícii je aj kaviareň so zmrzlinou. Bary: Lobby bar, Diamond club Lounge, Martini Mix, Dips - Swim up bar, Chill pool bar, Nibbles, Sands beach bar, Diamond club Pool bar.

Pláž:
piesočnatá pláž kúsok od hotela (pláž Magazine cca 200 m, pláž Parc a Beouf je vzdialená 400 metrov a pláž Pink Gin 750 metrov).

Zábava a šport:
fitness centrum (bootcamp, spinning, jóga, pilates, zumba, dance fit, aqua fit, TRX, kickbox), tenis, wellness centrum s rôznymi procedúrami, masáže, vodné športy na pláži, animačný program, tematické večery.

Kontaktujte nás

Potrebujete poradiť s výberom dovolenky, alebo chcete dostávat pravidelné ponuky na Váš email? Kontaktujte nás!

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,37 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,55 HRK
Turecká lira  EUR 19,33 TRY
Americký dolar  EUR 1,04 USD

Zobraziť všetky »