Sandals Grenada

Destinácia: Grenada, Saint George´s
Kód zájazdu: 1201886
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Exotika
Potápanie
Len pre dospelých

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Program
1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Let s prestupom, prílet na letisko Point Salinas, uvítanie na letisku zástupcom partnerskej cestovnej kancelárie, transfer do hotela podľa výberu.

2 - 7: GRENADA
Pobyt na ostrove. Kúpanie, opaľovanie, vodné športy, množstvo výletov zameraných na poznávanie prírodných krás ostrova s veľkým množstvom vodopádov, ekologických chodníkov, pláží. K nezabudnuteľným patria aj výlety na okolité pridružené ostrovčeky s plážami provokujúcimi k leňošeniu a vyvádzaniu v teplom, priezračnom karibskom mori.

8: ODLET DO VIEDNE
Voľno na kúpanie a opaľovanie, popoludní transfer na letisko a odlet späť do Viedne.

9: PRÍLET DO VIEDNE
Prílet do Viedne.

Poznámka: zájazd je možné predĺžiť o pobyt na ďalších karibských ostrovoch. Cenu oznámime na vyžiadanie.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

„COVID poistenie”, ku všetkým zájazdom CK.
Zaplaťte si „COVID poistenie” a budete krytí v prípade ochorenia na COVID-19. Toto poistenie kryje liečebné náklady vo všetkých krajinách (t.j. aj v tzv. červených krajinách) až do výšky 50.000,- EUR, náklady na ubytovanie v prípade karantény, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady a preplatenie storno poplatkov so spoluúčasťou 20% pre klienta. Podmienkou je, že klient musí mať objednané aj Komplexné cestovné poistenie ECP, prípadne aj poistenie Storno PLUS. Poistenie je možné zjednať pre osoby do veku 70 rokov. Pre osoby 70 až 85 rokov je 100% prirážka.

DENNÁ SADZBA    EURÓPA   2,60 EUR
                             SVET         5,85 EUR
Nárok na preplatenie storno poplatkov vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené komplexné cestovné poistenie ECP a „COVID poistenie”.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň - Grenada - Viedeň s prestupmi
transfer letisko - hotel - letisko
7 x ubytovanie s daným stravovaním
asistenciu miestnej partnerskej CK

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 399,- EUR
fakultatívne výlety
cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
príplatky za možnú kombináciu s ďalšími karibskými ostrovmi

Sandals Grenada

lezecká stena TV basketbal šípky petanque, bocca potápačské centrum, lekcie potápania biliard volejbal wellness, spa fitness centrum večerný program animačný program stolný tenis tenis internet, WiFi vodné športy na pláži piesočnatá pláž chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 0 m

Popis:

All inclusive rezort určený iba pre dospelých, kde si môžete vychutnávať „bazény v oblakoch a obývačky v bazénoch“. Tu v srdci exkluzívnej grenadskej pláže Pink Gin, v exotickom ostrovnom raji, kde omamná vôňa korenia a tropických kvetov vytvára opojný elixír pre romantiku, si nájde každý svoj kúsok raja.

Vybavenie:

24-hodinová recepcia, záhrada, terasa, 10 reštaurácií, 6 barov (vrátane swim-up barov), bazén, fitness centrum, tenisové kurty, SPA, Wi-Fi pripojenie, concierge služby.


Vybavenie izieb:

kúpeľňa s WC a sušičom vlasov, spálňa s manželskou posteľou, klimatizácia, ventilátor, trezor, TV, telefón, Wi-Fi pripojenie, žehliaca súprava, minibar, set na prípravu kávy a čaju, balkón. 


Stravovanie:

All inclusive – raňajky, obedy, večere, snacky počas celého dňa, nápoje nealkoholické i alkoholické.


Pláž:

biela piesočnatá pri hoteli.

Zábava a šport:

fitness centrum, tenis, SPA, denné a večerné animácie, vodné športy, potápanie PADI, šnorchlovanie, plážový volejbal, bocce, stolný tenis, biliard, šípky, šach, spoločenské hry, kroket, kriket, golf, lezecká stena, basketbal.


https://www.sandals.com/sandals-grenada/

Kontaktujte nás

Potrebujete poradiť s výberom dovolenky, alebo chcete dostávat pravidelné ponuky na Váš email? Kontaktujte nás!

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,37 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,55 HRK
Turecká lira  EUR 19,33 TRY
Americký dolar  EUR 1,04 USD

Zobraziť všetky »