Výsledky hľadania
Doprava:  |
Termíny od: 19.08., 11 dňové
|
Strava: raňajky |
|
odlet: Viedeň |
|
19.08.2026
|
11 dní
|
Last Minute
|
2 451 €
|
+696 €
|
odlet: Viedeň
|
|
|
02.09.2026
|
11 dní
|
Last Minute
|
2 451 €
|
+696 €
|
odlet: Viedeň
|
|
Dillí, Jaipur, Taj Mahal. Spoznajte to najslávnejšie zo severnej Indie. Najkrajšia stavba planéty postavená z lásky, pestrofarebný Jaipur, staré aj nové Dillí. A potom odlet na juh - iný svet. Ľudia, kultúra, jazyk ktorému v Dillí nerozumejú ani slovo. Všetkého je tu viac, ľudí na motorke, počet jedál počas vášho obedu, písmen v jednom slove chrámu, iba turistov je (zatiaľ) menej. Juh je teplejší, pestrofarebnejší, tradičnejší, no zároveň ide o najbohatšiu a najvzdelanejšiu časť Indie.
Doprava:  |
Termíny od: 26.08., 14 dňové
|
Strava: raňajky |
|
odlet: Viedeň |
|
26.08.2026
|
14 dní
|
Last Minute
|
2 385 €
|
+763 €
|
odlet: Viedeň
|
|
Maximalistický okruh ostrovom, po trase ktorú pred Vami prešiel málokto. je určite prvou cestovnou kanceláriou, ktorá má s týmito oblasťami praktické skúsenosti. Využite to a buďte prví. Uvidíte veľrybu a leoparda? Či aspoň tamilského tigra? Slušné hotely, kvalitná doprava, vynikajúca strava a sprievodca. Náročný program, ale aj 4 dni oddychu na rôznych plážach. Malá exkluzívna skupina si vychutnáva privilégium byť prvý.
Doprava:  |
Termíny od: 02.03., 11 dňové
|
Strava: bez stravy |
|
odlet: Praha |
|
02.03.2027
|
11 dní
|
Last Minute
|
3 159 €
|
+0 €
|
odlet: Praha
|
|
11-dňový letecký zájazd do exotického Karibiku. Užite si krásu Dominkánskej republiky a spoznajte jej poklady.
Doprava:  |
Termíny od: 19.08., 6 dňové
|
Strava: raňajky |
|
odlet: Viedeň |
|
19.08.2026
|
6 dní
|
Last Minute
|
2 735 €
|
+449 €
|
odlet: Viedeň
|
|
Nespútaná krajina ohňa a ľadu nefascinuje len dospelých. Neopakovateľná príroda v podobe driemajúcich sopiek, ľadovcov, vybuchujúcich gejzírov a neviditeľných elfov, ktorí nepozorovane sledujú každý váš krok. Na dobrodružstvo vo vnútrozemí ostrova či virtuálny prelet nad Islandom vaše deti nezabudnú. Papagáje severu, islandské kone a fascinujúce vodné safari v podobe pozorovania veľrýb. Na záver si vychutnáte relax v Modrej lagúne.
Doprava:  |
Termíny od: 01.09., 11 dňové
|
Strava: raňajky |
|
odlet: Viedeň |
|
01.09.2026
|
11 dní
|
Last Minute
|
2 574 €
|
+629 €
|
odlet: Viedeň
|
|
Ríša stredu, ktorú musíte vidieť. Veľký okruh po 7 pamiatkach UNESCO, všetky tváre neskutočne zaujímavej krajiny. Spoznáte Zakázané mesto čínskych cisárov, Hlinenú armádu, vystúpite na Veľký čínsky múr aj na najvyššie mrakodrapy Číny.